spot_img

Atletiko na Ćolov način!

Atletiko Madrid u okviru 30. kola La Lige dočekuje Valjadolid na svom prekrasnom “Wanda Metropolitano” stadionu.

Registruj se OVDJE uzmi 10€ bonusa bez uslova – odigraj tiket na naš račun.

Veoma motivisani nastavkom sezone Atletiko je krenuo ofanzivno na plasman u Ligu Šampiona kroz La Ligu. Pobijedili su Osasunu sa 5:0 što je njihova najveća pobjeda u poslednje dvije sezone. Totalni fokus na neostvareni san Ćola Simeonea dovela je do zapuštanja situacije u La Ligi i odvukla ih od trke za titulu sa Realom i Barsom. Sada kada znaju da je nastavak Lige Šampiona u avgustu to jest nakon završetka La Lige, cilj postaje jasan. Pobjeda Atletika je sasvim izvjesna, a Meridian nudi kvotu 1.43 na njihovu pobjedu.

Ćolo je možda preozbiljno shvatio Osasunu i sve šanse u meču pretvorili su njegovi igrači u gol. Ali nije to tajna njegovog uspjeha. To su pobjede sa 1:0 golom u drugom poluvremenu. Tako Meridian predlaže igru X-1 za koju daje odličnu kvotu 4.04. Na ovo možemo dodati i igru 0-2 gola pa napraviti sjajan spoj X-1&0-2,a Meridian će vas nagraditi kvotom 6.30. Zaista sjajno!

Veoma interesantno je da Atletiko igra veoma agresivno sa puno trčanja i tako fizički nadigra protivničku ekipu. Onako umornu u drugom poluvremenu, potpuno nadigraju i u velikom broju slučajeva postižu više golova u tom dijelu igre. Meridian predlaže uvijek dobitnu Ćolovu kombinaciju više golova u drugom poluvremenu V2 i nudi sjajnu kvotu 2.08.